ندای استان:صاحبان بیشتر فروشگاه‌های گناوه برای جلوگیری از ورود مسافر و حفظ سلامتی خود و دیگران کسب و کارشان را تعطیل کردند.

به گزارش ندای استان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،صاحبان بیشتر فروشگاه‌های گناوه با توجه به تعطیلات عید سعید فطر و احتمال حضور تعداد زیادی مسافر از شهر‌های آلوده به این شهر، محل کسب خود را به صورت خودجوش تعطیل کردند تا هم سلامتی خود و خانواده‌های خود را تضمین کنند و هم از هجوم مسافر به بندر گناوه جلوگیری شود.

پیش از این رئیس اتاق اصناف گناوه از واحدهای صنفی این شهر خواسته بود مغازه‌ها را در تعطیلات عید فطر به صورت خودجوش تعطیل کنند.

بازار بندر گناوه در شمال استان بوشهر یکی از بازارهای پرمشتری در این استان است و هر سال در اسفند و اوایل بهار بسیاری از هموطنان از نقاط دور و نزدیک برای خرید به این بندر می‌روند.

در این بندر پنج هزار و ۶۳۰ واحد صنفی فعالیت دارند که دو هزار و ۴۰۰ واحد از این تعداد در مراکز تجاری مشغول به فعالیت هستند.

اتحادیه اصناف شهرستان گناوه بازار این بندر را از ششم اسفند پارسال با مشارکت خودجوش بازاریان برای جلوگیری از مسافرت ساکنان استان‌های درگیر با ویروس کرونا به این منطقه و حفظ سلامتی شهروندان تعطیل کرد و بازار پس از ۵۰ روز تعطیلی،  ۳۱ فروردین بازگشایی شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی