ندای استان:رئیس اتاق اصناف شهرستان دیر گفت: در راستای تنظیم بازار و تامین نیازمندی مردم، ۲۴ تن برنج در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش ندای استان،علیرضا آذرگون روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: علاوه بر آن، ۲۵ تن برنج دیگر نیز با نرخ تنظیم بازار بزودی بین شهروندان توزیع خواهد شد و کالا و اقلام اساسی دیگر نیز بدون محدودیت در این شهرستان وجود دارد.

وی اضافه کرد: این نوع برنج ها پاکستانی و با ارز دولتی خریداری شده و در زمان حاضر هیچ کمبودی در زمینه تامین کالاهای ضروری مردم در شهرستان دیر وجود ندارد و مردم نباید در این زمینه نگرانی داشته باشند.

رییس اتاق اصناف شهرستان دیر اظهارداشت:  با توجه به اینکه تجمع افراد مغایر با پروتکل های ارائه شده از سوی سازمانهای مرتبط با مبارزه با کرونا است، خانوارهایی که متقاضی دریافت برنج هستند می توانند به شماره ( ۰۹۱۷۳۷۲۴۴۰۳ ) از طریق پیام رسان واتساپ پیام داده و نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را اعلام کرده و در وقتی معین ، زمان دریافت برنج از عامل توزیع ، به متقاضیان اعلام می شود.

وی گفت: توزیع برنج تنظیم بازار در این مرحله شامل یکهزار خانوار شده و سهم هر خانوار یک کیسه ۱۰ کیلویی بوده و در مدت زمانی محدود توزیع خواهد شد.

آذرگون افزود: قیمت انواع کالا در شهر دیر توسط بازرسان به‌ صورت مستمر رصد می‌شود و با سودجویان برخورد خواهد شد.

وی گفت: اتاق اصناف با گران و کم فروشی برخورد جدی و قانونی می‌کند و مردم می‌توانند هرگونه تخلف را با شماره ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۷

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی