ندای استان: مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان بوشهر گفت: از اسفندماه سال گدشته تاکنون یک میلیون و ۷۱۰ هزار ماسک در کارگاه‌های فنی وحرفه‌ای این استان تولید شده‌است.

به گزارش ندای استان،عبدالمجید دوراهکی روز پنجششنبه در جمع مسئولان دشتی افزود: پس از شیوع ویروس بیماری کرونا در استان بوشهر  ۶۵۵ نفر نیروهای جهادی در کارگاه‌های آموزش فنی وحرفه ای آزاد دولتی کار تولید ماسک و دستکش یک بار مصرف را آغاز کردند.

وی افزود: در این مدت علاوه بر تولید یک میلیون ۷۱۰ هزار ماسک، ۱۴ هزار و ۴۰۰ دست لباس گان پزشکی و ۵۸ هزار و ۲۰۰ جفت دستکش تولید شده‌است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر به برنامه آموزش نیروهای جوان وجویای کار در سال گذشته اشاره کرد و افزود : در این مدت ۴۷ هزار نفر از جوانان این استان آموزش فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند.

وی اضافه کرد: ۲۷ هزار نفر از این افراد در مراکز فنی وحرفه‌ای دولتی و ۲۰ هزاز نفر در بخش کارگاه‌های خصوصی مهارت‌های فنی وحرفه‌ای را آموزش دیدند.

دوراهکی یادآورشد: تا نون ۷۰ درصد از مهارت‌آموزان موفق به کسب مدرک بین‌المللی فنی و حرفه‌ای شده‌اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹

تبلیغاتتمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ندای استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است. دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شماره ثبت 85041
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی